Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Andrzej Gregosiewicz   Komentarze

Komentarze

wspaniałe!!!!!!!!!
to jest to! :):):

Dziękuję za merytoryczny komentarz.

Pozdrawiam serdecznie
i życzę miłego dnia

Przecież nikt nie zabrania Panu posiadania własnej opinii. Ja nawet umozliwiam Panu podzielenie się nią z innymi. Gdyby Pan mógł npisac coś wiecej na ten temat chętnie udostępnie mój blog.
Pozdrawiam
P.S. Jeżeli Pan ciemnota to ja, zwracam uwagę, ze nazwy własne pisze się z dużej litery.

Mamy to, co w USA załatwia się dzięki demokracji. Tam poprzez referenda w kilku okręgach w kilku stanach wykreślono z programów szkół niższych teorię ewolucji. U nas jednym podpisem, wydawałoby się wykształconej, pani minister usankcjonowano homeoterapię. Tam w referendum uczestniczyli różni obywatele, zapewne większość mało wykształcona. U nas z nominalnym wyższym wykształceniem pani minister (lekarz z zawodu) dała zielone światło szarlatanerii. Celowo napisałem "nominalne wyższe wykształcenie", bo tym czynem dowiodła niskiego poziomu swojego intelektu ;-).
Waldemar

Piękny wpis! Gratuluję i pozdrawiam :-).
Waldemar

Super wierszyk - samo sedno! Ja już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem otworzenia homeopatycznego baru alkoholowego (wyobrażacie sobie te dochody?)Hahaha! zostaje woda z alzheimerem, komu? komu?

Panie Profesorze, jeszcze raz chylę czoło przed Panem. Podziwiam zapał dzięki, któremu walczy Pan z ciemnotą. Naśmiewamy się ze średniowiecza, jego ciemnoty i zabobonów. I niestety okazuje się, że ludzkość nie zaszła w swoim rozwoju daleko. Przeróżne sekty, przeróżni samozwańczy guru czerpią satysfakcję moralną i korzyści materialne z ludzkiej głupoty. Nadal mamy w Gdyni targi "Od Wahadełka do Gwiazd". Nadal niektórzy rolnicy zamawiają różdżkarzy do wyszukiwania wody, aby wykopać w danym miejscu studnię. Są, o zgrozo, różne studiumy roczne i dwuletnie nauczające wróżbiarstwa, chiromancji, różdżkarstwa, tarotów, czegoś tam jeszcze i innych bełkotów :-). Myślę, że na AIDS i inne paskudne choroby mądrzy ludzie wynajdą i będą wynajdywać przeciwśrodki. Na głupotę nie ma i nie będzie leku. To jest ta jedyna i największa zaraza, jaką Bóg na ludzi zesłał.
Pozdrawiam

No tak. Słyszałam o czymś takim, ale myślałam, że zanikło, widać nie. Można zrozumieć cwaniactwo tych, którzy szukają łatwego sposobu wyciągania kasy od naiwnych, ale trudno zrozumieć ogrom głupoty tych nabieranych. Przecież chodzili do szkoły, odrabiali lekcje, uczyli się...i gdzie się to podziało? Jesteśmy obdarzeni umiejętnością myślenia...dlaczego człowiek się tej możliwości z własnej woli wyrzeka? Zobaczy śliczny obrazek i bierze to za dowód prawdziwości bzdur tak niesamowitych, że aż się włos na głowie jeży. Przeczyta ilustrowaną książeczkę wypełnioną kłamstwami i zmyśleniami i uwierzy, bo to jest słowo pisane, a więc prawda? Takie zachowania byłyby bardzo śmieszne, gdyby nie były po prostu niejednokrotnie tragiczne. Dziękuję Panu, robi Pan doskonałą robotę.

Panie Janie.
Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to właśnie to, że każdy ma prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć (Orwell).
Ja dodam: pod własnym nazwiskiem.

P.S Niestety coś mi sie nacisnęło i nie wiem co poszło w komentarzu, jeśli okaże sie że treść jest niejasna, to prosze tego nie puszczać. w koncowym zdaniu chodziło mi o to czy może Pan zając stanowisko w sprawie reklam środków p.b. Z szacunkiem Jan.

Odsłon: 78015
Andrzej Gregosiewicz
Profesor zwyczajny, kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2001 roku prowadzi walkę z oszustwami leczniczymi typu homeopatii, bioenergoterapii, radiestezji i innymi rodzajami tzw. "medycyny alternatywnej".
<< Grudzień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
zobacz wszystkie wpisy »