Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Andrzej Gregosiewicz   Komentarze

Komentarze

Gratuluję serdecznie. Determinacja, z jaką byliśmy uświadamiani o procederze zwanym "leki homeopatyczne" zasługuje na nagrodę. I podziękowanie !
Pozdrawiam.

~Gość Marta z Olsztyna

Początek tygodnia i taka dobra wiadomość z samego rana. Gratuluję!

~Gość Ewa Dawid

Wspaniała wiadomość, serdecznie gratuluję!

~Gość Karina

Dopiero niedawno dowiedziałam się jak robi się leki homeopatyczne. Dosłownie włos staje dęba…. I to Ministerstwa mianuje lekarstwami. WSTYD!

~Gość Antyhomeopata

WIELKIE DZIĘKI dla Pana Profesora !!!

~Gość Marek Saganek

Jejku, jejku, co to się dzieje! We łbie się nie mieści, że takie rzeczy w Polsce mają miejsce. Żal du.. ściska. :/

Oby się wreszcie ruszyło...O ukaraniu tych skorumpowanych nieuków trudno na razie pomarzyć. Dziękuję Panie Profesorze, Pan postępuje zgodnie ze swoją przysięgą, jest Pan uparty i nieustraszony, dzieli się Pan z nami swoją prawdziwą wiedzą w sposób jasny i dowcipny, odsłania Pan bezlitośnie bandyckie działania osób kierujących się wyłącznie swoją pazernością. Może nadejdzie taki dzień, kiedy każde tego typu oszustwo będzie odpowiednio karane...Ewa Dawid

~Gość mariusz szczygieł

Trudno jest rozmawiać z ludźmi na temat homeopatii jedna kobieta mieszkająca we Francji prawie się na mnie obraziła jak zacząłem krytykować metody wytwarzania takich leków, ludzie zdają się na autorytety rozmowa z taką osobą to jak rozmowa z fanatykiem religijnym to straszne że rodzice faszerują swoje dzieci cukrem zamiast poczytać trochę rzetelnych opracowań na te tematy ,zdają się na przepisane preparaty przez dyplomowanych lekarzy ..we Francji nawet państwo refunduje te specyfiki ..ech cofamy się w rozwoju

Do gościa T.
Inwektywy i brednie będę publikował tylko wtedy, jeśli będą podpisane własnym imieniem i nazwiskiem (po zweryfikowaniu).

~Gość parrot

Wiedza, którą Pan zebrał w tym artykule nie jest mi obca od lat. Przekazana została mi przez jednego ze studentów biotechnologii - być może Pana ucznia. Kilka krótkich i logicznych zdań otworzyło mi oczy, bo - wstyd teraz przyznać - wierzyłem w homeopatię (nie znałem zasad i mechanizmów nią rządzących). Od tego czasu - zgodnie ze zdaniem z powyższego artykułu - staram się przekazać wiedzę rodzinie i znajomym. Dziękuję za Pana publikacje - dzięki nim jest mi łatwiej.

Odsłon: 73461
Andrzej Gregosiewicz
Profesor zwyczajny, kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2001 roku prowadzi walkę z oszustwami leczniczymi typu homeopatii, bioenergoterapii, radiestezji i innymi rodzajami tzw. "medycyny alternatywnej".
<< Kwiecień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
       
zobacz wszystkie wpisy »